Değerli müşterilerimiz Teleport Arayüzü sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak www.teleportplus.com adresinden aynı kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için tıklayınız.. www.teleportplus.com

Değerli Müşterilerimiz;

2012 yılından beri Toplu sms gönderimlerinizde kullanmakta olduğunuz Teleport Sms programı sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak güncellenecek olup 14.06.2014 tarihinden sonra www.teleportplus.com programına otomatik olarak geçiş yapılacaktır.

Tüm hesap bilgileriniz ve ilgili kayıtlarınız korunacak olup herhangi bir olumsuzluk ön görülmemektedir.

Tüm sorularınız için: 0850 333 76 78 – destek@dataport.com.tr

Turkcell Mesajlaşma İş Ortaklığı


Kurumsal Mesajlaşma iş alanı kapsamında, kurumların müşterilerine SMS, MMS ve video gibi kanallarla ulaştığı, müşterilerin de kurumlara SMS ile erişebildiği katma değerli servis platformları yer almaktadır. Müşterilere ulaşma ve onları bilgilendirme, tüm kurumsal müşterilerin temel ihtiyaçlarından biri olduğundan, bu iş alanındaki müşteri potansiyeli oldukça yüksektir. Özellikle çok sayıda müşteriye sahip firmalara, bu müşterileri ile aralarındaki süreçlere fayda sağlayan yazılımlar geliştirmek, İş Ortaklarımıza hem SMS trafiğinde yükseliş, hem de sundukları katma değerle müşteri firmalarında bağlılık artışı sağlamaktadır.
Detaylı bilgi için:

http://turkcellpartner.com/corporate/profile/pages/Dataport.aspx

“Teleport3G Turkcell hizmeti ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.”