Değerli müşterilerimiz Teleport Arayüzü sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak www.teleportplus.com adresinden aynı kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için tıklayınız.. www.teleportplus.com

Değerli Müşterilerimiz;

2012 yılından beri Toplu sms gönderimlerinizde kullanmakta olduğunuz Teleport Sms programı sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak güncellenecek olup 14.06.2014 tarihinden sonra www.teleportplus.com programına otomatik olarak geçiş yapılacaktır.

Tüm hesap bilgileriniz ve ilgili kayıtlarınız korunacak olup herhangi bir olumsuzluk ön görülmemektedir.

Tüm sorularınız için: 0850 333 76 78 – destek@dataport.com.tr

T.C. Kimlik Numarası ile SMS


Mesaj gönderilecek kişilerin cep telefonu numaraları bilinmediği durumlarda T.C. Kimlik Numaraları kullanılarak mesaj gönderilmesine imkan sağlayan bir servistir.Özelliği itibari ile pazarlama amaçlı mesaj gönderimlerinde kullanılamamakta ve kişiselleştirilmiş mesaj gönderilememektedir.Kullanımı için operatör onayı gerekmektedir.
Finans, hukuk ve kamu başta olmak üzere iletişim bilgisi bulunmayana yada güncelliğini yitiren son kullanıcılara ulaşmak için idealdir.

  • Finans, hukuk ve kamu başta olmak üzere iletişim bilgisi bulunmayana ya da güncelliğini yitiren son kullanıcılara ulaşmak için idealdir.
  • Borçlu tahsilatlarında
  • Sadakat programlarında bilgi güncellemede

önemli avantaj sağlamaktadır.

Operatör onayı dahilinde müşterilerine ulaşmakta zorlanan ancak T.C. Kimlik bilgisine sahip tüm kurumlar için idealdir.

  • Kurumların tahsilat departmanları
  • Avukatlar
  • Mali Müşavirler
  • Kamu Kurumları

T.C. Kimlik Numarası ile SMS hizmeti Turkcell T.C. Kimlik Numarası ile SMS tarifesinden ücretlendirilmektedir. Dataport T.C. Kimlik Numarası ile SMS gönderimleriniz için size ayrıca bir hizmet bedeli yansıtmamaktadır.

  • T.C. Kimlik Numarası ile SMS servisi tarifesi için tıklayınız.

Bana Ulaşın

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

Aşağıdaki kodu giriniz (gerekli) :
CAPTCHA kullanmak için, Really Simple CAPTCHA eklentisi yüklü olmalı.