Değerli müşterilerimiz Teleport Arayüzü sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak www.teleportplus.com adresinden aynı kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için tıklayınız.. www.teleportplus.com

Değerli Müşterilerimiz;

2012 yılından beri Toplu sms gönderimlerinizde kullanmakta olduğunuz Teleport Sms programı sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak güncellenecek olup 14.06.2014 tarihinden sonra www.teleportplus.com programına otomatik olarak geçiş yapılacaktır.

Tüm hesap bilgileriniz ve ilgili kayıtlarınız korunacak olup herhangi bir olumsuzluk ön görülmemektedir.

Tüm sorularınız için: 0850 333 76 78 – destek@dataport.com.tr

Dataport


Dataport, Dataport Bilgi İşlem Çözümleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markasıdır. Biz, işletmelerin teknoloji kullanarak iş modellerinde farklılaşmalarını ve rekabetten öne çıkmalarını sağlayacak bilginin ve teknolojinin transferini en yetkin kadrolarımızla tek elden sağlarız! Biz; işletmelerin ekosistemleri ile yaptıkları her türlü iletişimi (mobil, ses, internet vs.) “TEK” noktadan yönetmelerini sağlar, işletmelere değer katacak bilgilerin hep hazır olmasını ve işletmelerin hep pazara yakın olmasını sağlarız!

İşletmelerin günlük hayatlarında teknolojiyi daha çok konumlamak ve bunun sonucunda daha verimli sonuçlara ulaşmasını sağlamak bizim en önemli amacımız.Günümüzde şirketlerin kendi ekosistemleri ve müşterileri ile iletişimleri her şeyden daha önemli. Dataport ile beraber hem kendi ekosisteminizle, hem de müşteri ya da potansiyel müşterileriniz ile her daim iletişimde bulunabilir böylelikle işinizi daha doğru yönetebilirsiniz.Bunu yaparken Dataport’u her zaman; - Çevik, - Esnek, - Teknolojik, - Müşteri odaklı, - Enerjik ve Hep Bir Adım Önde Göreceksiniz. 2005 yılından bugüne hem hizmet kalitemizi hem de teknolojimizi iyileştirmenin yanı sıra 2013’de yepyeni bir Dataport ile karşınızdayız. Yeni ortaklık yapımız yeni bakış açımız yeni vizyonumuzla artık Yeni Dataport olarak yazılım ve mobil teknolojiler konularında sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. 30 kişilik ekibimiz ve bize yıllardır güvenen binlerce müşterimizle daha ileriye doğru bir adım atıyoruz. Dataport ile çalışıyorsanız, öne geçmek için bir fark yaratmışsınız demektir.
Dataport, kurumların toplu mesaj gönderimlerine imkan sağlayacak ana platformlar ve kurumsal çözümler konusunda uzmanlaşmıştır.Başta son kullanıcıların kolay mesaj göndermesine imkan sağlayan web tabanlı mesajlaşma çözümü olan Teleport Web Client uygulaması olmak üzere kurumlara Toplu SMS, Toplu MMS gönderimi sağlayan uygulamalar sunmaktadır.Bu uygulamaların başlıcaları;

  • SMS Gateway
  • SMS Data Collector PLUS
  • Active Directory SMS
  • Mail2SMS
  • Web2SMS
  • Outlook SMS
  • Excel ADD ON SMS
Mobil Pazarlama, dünyadaki gelişimine paralel büyüme ve gelişimi ülkemizde de gösteriyor. Bu gelişimin temelinde teknolojideki gelişme kadar mobilin marka ile tüketici arasında kurduğu “keyifli” pazarlama iletişiminin de rolü bulunuyor. Ülkemizde, cep telefonu kullanımındaki hızlı artış bu kanalın pazarlama amaçlı kullanımı için olan ilgiyi arttırıyor. Mobilite, markaların pazarlama aktivitelerinin etkinliğini takip etmelerine kolaylaştırıyor. Klasik bir pazarlama kampanyasının içerisine eklenen mobil “call-to-action” uygulama sayesinde kampanya ve seçilen iletişim kanalının etkinliği hakkında sağlıklı ölçümleme yapılması sağlanıyor. Tüketicinin cep telefonunun her zaman yanında ve her zaman açık durumda olması, marka ve içerik sağlayıcıların hedef kitleye her zaman ve her yerde ulaşabiliyorlar olmasını sağlıyor. Artık evde, işyerinde, arabada, tatilde kısaca her yerde pazarlama mesajını alan ve ilgi duyduğu mesaja yine mobil olarak dönüş yapabilen yeni bir tüketici kitlesi ile karşı karşıyayız. Mobilite’yi ister tek başına ister klasik pazarlama karmasının içerisinde kullanarak hedef kitleye etkili ve ölçülebilir şekilde ulaşmak artık mümkün. Dataport, doğru strateji ve doğru araçlarla müşterilerinize ulaşmanıza destek sağlar.

Resmi büyütmek için tıklayınız