Değerli müşterilerimiz Teleport Arayüzü sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak www.teleportplus.com adresinden aynı kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için tıklayınız.. www.teleportplus.com

Değerli Müşterilerimiz;

2012 yılından beri Toplu sms gönderimlerinizde kullanmakta olduğunuz Teleport Sms programı sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak güncellenecek olup 14.06.2014 tarihinden sonra www.teleportplus.com programına otomatik olarak geçiş yapılacaktır.

Tüm hesap bilgileriniz ve ilgili kayıtlarınız korunacak olup herhangi bir olumsuzluk ön görülmemektedir.

Tüm sorularınız için: 0850 333 76 78 – destek@dataport.com.tr

Active Directory SMS


Active Directory SMS uygulaması, Microsoft Active Directory uygulaması kullanan firmalarda kullancı bilgilerinin SMS ile cep telefonuna ulaştırılmasını sağlayan servistir.
Çok kullanıcılı firmalarda sistemlere giriş için kullanıcı şifrelerini unutan kullanıcılar operasyonel yük oluşturmaktadır. Microsoft Active Directory uygulası ile entegre  Active Directory SMS uygulaması kullanıcılar gönderecekleri bir SMS mesajı ile yeni şifrelerini cep telefonlarına alabilmektedir.

Bu uygulama sayesinde kurumsal firmalarda iç kullanıcılar için oluşan destek ihtiyacı önemli ölçüde giderilebilmektedir.

  • Interaktif SMS servis numarası tanımlama
  • Active Directory şifre yenileme deseni belirleme
  • Yenilenen şifre gönderim mesaj maskeleme
  • Şifre yenileme mesajı için şifre tanımlama
  • Yenilenen şifre ömür bilgisi tanımlama
Active Directory SMS uygulaması altyapılarında Microsoft Active Directory kullanılan ve çok sayıda kullanıcısı bulunan tüm kurumsal firmalar için idealdir.

Detaylı Bilgi İçin

İsim (gerekli)

Soyad (gerekli)

Firma (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

CAPTCHA kullanmak için, Really Simple CAPTCHA eklentisi yüklü olmalı.

Broşür İstiyorum

Telefon (gerekli)

E-posta (gerekli)

Aşağıdaki kodu giriniz (gerekli) :
CAPTCHA kullanmak için, Really Simple CAPTCHA eklentisi yüklü olmalı.