Değerli müşterilerimiz Teleport Arayüzü sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak www.teleportplus.com adresinden aynı kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için tıklayınız.. www.teleportplus.com

Değerli Müşterilerimiz;

2012 yılından beri Toplu sms gönderimlerinizde kullanmakta olduğunuz Teleport Sms programı sizlerden gelen istekler ve gelişen alt yapı nedeni ile üst versiyon olarak güncellenecek olup 14.06.2014 tarihinden sonra www.teleportplus.com programına otomatik olarak geçiş yapılacaktır.

Tüm hesap bilgileriniz ve ilgili kayıtlarınız korunacak olup herhangi bir olumsuzluk ön görülmemektedir.

Tüm sorularınız için: 0850 333 76 78 – destek@dataport.com.tr

MÜŞTERİLERİNİZE HIZLI, KOLAY VE EKONOMİK ULAŞIN...
Toplu Mesajlaşma İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler
Teleport'tan Herkesin Beklentisini Karşılayan Çözümler...
For Your Company

Do you want to cope with the ever increasing competition and meet your customers’ needs fast, easily and economically? Teleport supports you with its products and services and helps you make a difference in the market.


daha fazla
For Software Developers

Do you want to add Bulk SMS, MMS, Mobile Video functions to your company’s applications and softwares? You can now use these services with Teleport’s free web services or with free APIs like .Net and Delphi.


daha fazla
For Business Partnership

Do you want to solve your customers every problem by adding mobile messaging services to your products. You can profit more with either applications specialized for your brand or Teleport branded applications.


daha fazla